jak wysłać wiadomości sms z komputera?

Jak wysyłać wiadomości SMS z komputera?

Możliwość wysyłania wiadomości SMS z komputera czy laptopa to bardzo przydatna funkcja szczególnie dla tych, którzy pracują lub po prostą lubią spędzać dużo czasu przed ich monitorami. Pozwala nam to na nie odrywanie się od swoich zajęć, aby wziąć w dłoń smartfona i w spokoju odpisać. Wystarczy jednym kliknięciem przejść do zakładki wiadomości, przeczytać i odpowiedzieć, a to wszystko bez zmieniania urządzenia. Jest to również świetna opcja dla osób, którym szwankuje wzrok. Monitor oraz klawiatura PC-ta jest o wiele większy niż w przypadku telefonu. To z pewnością ułatwi jak i usprawni proces odpisywania.

Na szczęście jest to możliwe i to w bardzo prosty sposób. W tym artykule przedstawimy Wam trzy narzędzia – dwie aplikacje oraz funkcję przeglądarki – które w prosty sposób pokażą Wam jak skompatybilizować ze sobą telefon oraz laptop czy komputer.

Jak wysyłać wiadomości SMS z komputera? – aplikacje

  1. Twój Telefon – dzięki tej aplikacji szybko uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji z telefonu, bezpośrednio na komputerze. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swój telefon, a następnie na komputer, który musi mieć oprogramowanie Windows 10. Zacznij wygodnie korzystać z jednego urządzenia już dziś. Kliknij tutaj, aby pobrać „Twój telefon” oraz zapoznać się z opiniami na jego temat.
  2. Pushbullet – jest to wygodny sposób na synchronizację komputera z telefonem. Aplikacja jest dostępna zarówno w wersji darmowej jak i płatnej. Jej miesięczny koszt wynosi około 25 złoty, natomiast roczny około 200 złoty. Aby z niej skorzystać musisz ją pobrać na smartfonie i laptopie. Kliknij tutaj i sprawdź opinie na temat tej aplikacji.
Zobacz też:  Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej online?

wiadomości sms z komputera

Jak wysyłać wiadomości SMS z komputera? – przeglądarka

  1. Wejdź na stronę – https://messages.google.com/web/authentication – będzie tu kod QR i instrukcja.
  2. W swoim telefonie otwórz „wiadomości”.
  3. W prawym, górnym rogu ekranu, wybieramy opcję „wiadomości w przeglądarce”.
  4. Wybierz „skaner kodów QR”.
  5. Zeskanuj telefonem kod widoczny na ekranie laptopa, aby sparować ze sobą komputer z smartfonem.
  6. Po udanym sparowaniu wyświetli się aplikacja wiadomości oraz edytor wiadomości.

wysylanie sms z macos

Wysyłanie wiadomości SMS z komputera z systemem iOS

Dla posiadaczy iPhone oraz Macbooka, wysyłanie wiadomości SMS z komputera jest banalnie proste. Dlaczego? Ponieważ mają oni taką funkcję od razu wbudowaną w swój sprzęt. Na dole ekranu, w tak zwanym „docku”, widoczna jest zielono-biała emotikonka (zielone tło i biały dymek czatu). Gdy na nią naciśniesz pokażą Ci się wszystkie SMS.

Jak wysyłać wiadomości SMS z komputera? – podsumowanie

Jak widzisz możliwości jest kilka i wcale nie są one trudne. Możliwość wysyłania wiadomości bezpośrednio z komputera, który w obecnych czasach jest urządzeniem pracy wielu ludzi, to wygodna opcja umożliwiająca szybszy kontakt z innymi.

4.6/5 - (21 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *