Kupowanie obserwujących za pieniądze

Czy kupowanie obserwujących na Instagramie jest legalne?

Instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych social mediów na świecie. Można szczerze powiedzieć, że swoją popularnością przegonił już Facebook. Dzięki opcji Insta stories zaczyna pomału detronizować również Snapchat. W dzisiejszych czasach dużą część kariery jesteśmy w stanie zyskać poprzez aktywne udzielanie się w Internecie, a zwłaszcza na Instagramie. Aby zostać tzw. influencerem, czyli osobą zarabiającą w social mediach dobrze jest mieć dużą liczbę obserwujących. To samo tyczy się gdy zakładamy profil naszej firmy na różnych mediach społecznościowych. Klienci będą mieć do nas większe zaufanie gdy po odwiedzeniu naszego profilu zobaczą, że coś się na nim dzieje i jest ono obserwowane przez sporą liczbę osób. Jednakże pozyskanie samoistnie dużej liczby obserwatorów może trochę zająć dlatego też warto skorzystać z możliwości zakupu określonej liczby obserwatorów. Jest to jak najbardziej legalne i bezpieczne.

Zalety kupowania obserwujących na Instagramie

Co daje kupowanie obserwujących na Instagramie?

Kupowanie obserwujących na Instagramie daje nam możliwość rozwinięcia swojego nowo założonego profilu lub podniesienia zasięgów już istniejącego. Jest to szczególnie pomocne w przypadku firm, które dopiero zaistniały w świecie social mediów co zresztą zostało wspomniane powyżej. Duża liczba obserwujących to większe zaufanie tego obszaru użytkowników, do których chcemy trafić i o których uwagę walczymy.

Kto kupuje obserwujących na Instagramie?

Obserwujących na Instagramie jest w stanie kupić dosłownie każdy od zwykłych użytkowników po konta znanych gwiazd i marek. Zanim przystąpimy do zakupu obserwujących warto jest zrobić dobry research wśród witryn internetowych oferujących tę usługę, aby przyjrzeć się po pierwsze pakietom, ich cenom i co najważniejsze jakości obserwatorów. Nie chcemy chyba wydać pieniędzy na marne i stracić zakupionych obserwatorów w przeciągu jednego tygodnia?

Zobacz też:  Jak zrobić zwrot na SHEIN?

Co ryzykujemy kupując obserwujących na Instagramie?

Jak dobrze wiemy wszystko ma swoje wady i zalety, w tym także kupowanie obserwujących na Instagramie. W Internecie możemy znaleźć całe mnóstwo stron, które oferują możliwość zakupu obserwujących na różnych mediach społecznościowych tak samo jak liczby lajków, komentarzy czy wyświetleń. Jednakże nie wszystkie z tych stron są godne zaufania. Zazwyczaj są to strony oferujące dużą liczbę obserwujących za stosunkowo niską cenę. Zazwyczaj są to obserwujący niskiej jakości co może grozić szybką utratą obserwujących po zakupie. W takim wypadku lepiej jest dopłacić i zapewnić sobie obserwujących “najwyższej jakości”, czyli prawdziwych użytkowników Instagrama aktywnie udzielających się na swoich profilach przez co inni nawet nie zauważą, że część naszych obserwujących jest opłacona. Na sprawdzonych serwisach można nawet dobrać opcję częstotliwości z jaką mają dodawać się obserwujący, a także gwarancja zadowolenia albo zwrot pieniędzy. Świadczyć to może o tym, że witryna rzeczywiście zapewni nam wartościowych obserwatorów, których nie stracimy kilka dni po wykupieniu usługi. Pakiety zazwyczaj zaczynają się od 50-100 obserwujących, a kończą na kilkudziesięciu tysiącach.

Wady i zalety kupowania obserwujących

Zaletami zakupu obserwujących na Instagramie jest zdecydowanie większe zaufanie wśród obserwatorów zwłaszcza jeżeli jesteśmy właścicielami firmy, której działalność opiera się głównie na sprzedaży. Zyskujemy tym większą widoczność i wiarygodność. Zaczynając z daną liczbą obserwujących z pewnością mamy większą wartość niż w przypadku startowania od zera. Jest to tak zwany “social proof”. Kolejną zaletą zakupu obserwatorów są dodatkowe funkcje na Instagramie, które odblokowywane są dopiero po przekroczeniu określonej liczby obserwujących. Posiadając 10 000 followersów Instagram umożliwia nam dodawane linków w naszych relacjach co jest bardzo korzystną funkcją dla sprzedawców. Zaletą kupna obserwujących na insta jest powolne ich dodawanie dzięki czemu Instagram nie zablokuje naszego konta, a wzrost liczby obserwujących będzie wydawało się bardziej naturalne.

Zobacz też:  Lęk przed odrzuceniem- jak sobie z nim poradzić?

Kupowanie obserwujących na Instagramie ma również swoje wady. Jedną z nich jest bardzo niski organic engagement naszego profilu. Pomimo sporej liczby użytkowników obserwujących nasz profil nie ma co liczyć na adekwatną liczbę lajków i komentarzy pod postami co także jest dość istotną kwestią. Liczba obserwujących może się także zmniejszać wraz z upływem czasu. Nie dotyczy to każdej zakupionej usługi jednakże korzystając ze serwisów niskiej jakości liczba obserwatorów jaką zakupiliśmy po krótkim czasie jest w stanie rozpłynąć się w powietrzu. Aby uniknąć takiej sytuacji doradzamy wydanie troszkę większej kwoty, ale posiadanie przy tym gwarancji, że nie będą to niepotrzebnie wydane pieniądze.

Gdzie kupić obserwujących na Instagramie

Gdzie kupić obserwujących na Instagramie?

Obserwujących na Instagramie możemy kupić na wielu stronach internetowych zajmujących się stricte sprzedażą pakietów na daną liczbę obserwujących na wszelkich mediach społecznościowych, a także sprzedażą liczb lajków pod konkretnym postem czy liczbami wyświetleń filmiku na YT czy relacji. Decydując się na zakup, którejkolwiek z tych usług dobrze jest skorzystać ze stron godnych zaufania oferujących obserwatorów wysokiej jakości. Wystarczy, że wpiszecie w Google „Obserwacje na Instagramie” i waszym oczom ukażą się najpopularniejsze strony gdzie możecie zakupić obserwujących oraz lajki na Instagramie. Oczywiście mówimy o wynikach organicznych bo w reklama Google Ads może pokazywać na pierwszym miejscu kompletnie nowe serwisy bez opinii.

Część z najpopularniejszych serwisów jest polskojęzyczna, część zaś obsługiwana jest w języku angielskim. Lecz chyba w obecnych czasach dla nikogo nie stanowi to problemu – no może oprócz problemu z płatnością, bowiem na zagranicznych stronach zapłacimy tylko kartą.

Ile kosztują obserwujący na Instagramie?

Koszty pakietów na stronach zajmujących się sprzedażą obserwujących i lajków na poszczególnych mediach społecznościowych zaczyna się zazwyczaj od 2-3 dolarów na 50-100 followersów i sięga do kilkuset złotych w zależności od liczby obserwujących w oferowanym pakiecie. Wielkość opłaty za daną liczbę obserwatorów może się także różnić w zależności od tego jakiej jakości i jak aktywni są dani obserwatorzy.

Zobacz też:  Gdzie szukać pracy jako freelancer?

Czy inni widzą, że ktoś kupił obserwujących?

Wszystko zależy od tego w jakim tempie przybywa nam obserwatorów. Jeżeli w przeciągu dnia przybyło nam 1000 followersów z czego w większości są to osoby nie posiadające żadnych postów można nabrać podejrzeń co do ich autentyczności. W przypadku zakupu obserwatorów na sprawdzonym serwisie są oni dodawani stopniowo, a sami followersi wykazują dużą aktywność w mediach przez co cały proces wydaje się być naturalny.

Więc podsumujmy. Czy kupowanie obserwujących jest dozwolone i legalne?

Kupowanie obserwujących jest jak najbardziej legalne. Nią ma żadnego przepisu, który zakazywałby prowadzenia tego typu usług. Serwisy często poza dobrej jakości obserwatorami dołączają także gwarancję satysfakcji klienta. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie zostaniemy oszukani, a zakupiona usługa zostanie wykonana.

4.6/5 - (64 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *